O Firmie

NIERUCHOMOŚCI – Joanna DORNA - TWÓJ DORADCA W NIERUCHOMOŚCIACH W PILE

Pośrednictwo rozumiem jako szeroko pojęte doradztwo. Chciałabym być Państwa przewodnikiem na rynku nieruchomości. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa sprzedaż, zakup czy wynajem – jestem do Państwa dyspozycji.

Rynek nieruchomości to moja pasja. Z radością podzielę się z Państwem moim wieloletnim doświadczeniem z tej branży i znajomością lokalnych uwarunkowań. Gwarantuję, że przeprowadzone u mnie transakcje będą profesjonalne przygotowane i przede wszystkim bezpieczne. Dodatkowo korzystając z moich usług Państwa transakcja objęta jest ochroną wymaganej polisy ubezpieczeniowej.

Za pośrednictwem mojego biura pomagać będą Państwu najlepsi specjaliści pracujący w tym obszarze usług jak notariusze, prawnicy, doradcy podatkowi i ubezpieczeniowi. Oferujemy Państwu zatem kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami. Jednocześnie postaramy się zapewnić przy tym miłą, pełną zaufania i dyskrecji atmosferę.

Dodatkowo, jako dyplomowany inżynier z zakresu konstrukcji budowlanych, posiadam także wiedzę i doświadczenie w zakresie budownictwa. Na Państwa życzenie bezpłatnie udzielę, już w trakcie oglądania nieruchomości, wszelkich wskazówek dotyczących zarówno potencjalnych modernizacji do Waszych potrzeb jak i porad związanych z jak najlepszym przygotowaniem nieruchomości do zbycia.

Zapraszamy do współpracy.

Pozostałe tematy
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Nasza działalność to domy, działki, mieszkania znajdujące się na terenie miejscowości Piła.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem