Opis nieruchomości
Przedmiotem oferty jest dom o pow. użytkowej ok. 142 m2 (pow. całkowita ok. 225 m2 ) zlokalizowany na cichej, spokojnej ulicy, na Zielonej Dolinie.
Od ścisłego centrum zaledwie 5 minut drogi samochodem, a od terenów spacerowych i rzeki 250 m. W pobliżu bardzo dobra infrastruktura osiedla, blisko komunikacja miejska, sklepy Mila i Biedronka. Działka, na której posadowiony jest budynek jest w kształcie kwadratu o pow. 488 m
2 , całkowicie ogrodzona z dwóch stron zamontowane zostały bramy wjazdowe automatyczne.
W bryle budynku jest garaż dwustanowiskowy z osobnymi wjazdami o pow. 31 m
2 (z przejściem bezpośrednio do domu). Dodatkowym atutem domu jest podpiwniczenie budynku około 53 m
2 w którym znajduje się:
- warsztat majsterkowicza
- spiżarnia
- kotłownia
Działka jest kompletnie uzbrojona: gaz, prąd, woda miejska oraz własne ujęcie wody - woda na ogród, kanalizacja.
Ogród w pełni zagospodarowany licznymi na sadzeniami w tym iglakami, krzewami ozdobnymi oraz przejścia i wjazdy utwardzono polbrukiem. Dom otoczony jest zielenią, dzięki której zachowana jest intymność przed sąsiadującymi budynkami. Na działce znajduje się wolno stojąca altana do grilla oraz drewutnia. Budynek wybudowany jest metodą tradycyjną, murowany, ocieplony, pokrycie dachu blachodachówką. Stolarka okienna PCV. Dwa sposoby ogrzewania domu: kocioł gazowy oraz piec na węgiel półautomatyczny, ciepła woda- podgrzewacz przepływowy elektryczny.
Dom p
o kapitalnym remoncie w latach 2005-2006. Odświeżony w 2020r. Wszystkie pomieszczenia zostały ponownie odmalowane, balkon po renowacji.
Rozkład pomieszczeń:
Parter 88 m2:
- salon o pow. 23 m2 , z kominkiem typu koza,
- kuchnia z jadalnią o pow. 20 m2 ( w cenie zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD)
- gabinet o pow. 12 m2,
- pralnia o pow. 11 m2,
- wc o pow. 2 m2,
- garderoba o pow. 3 m2,
- korytarz i przedpokój 17 m2,
Pietro 54 m2:
- pokój o pow. 17 m2 z balkonem,
- pokój o pow. 14 m2,
- pokój o pow. 10 m2,
- łazienka 5 m2 ,
- korytarz o pow. 8 m2,
Wnętrze domu jest harmonijne, zachowane w spójnej stylistyce. Ściany gipsowane/malowane. W pokojach i kuchni podłogi panele podłogowe. W łazienkach glazura.
Atutem domu jest stan techniczny umożliwiający zamieszkanie bez nakładów finansowych.
Nieruchomość położona w jednej z bardziej pożądanych okolic Piły.
Zapraszam na prezentacje.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.