Opis nieruchomości
Wygodne mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji!
Piła Osiedle Górne
- 3 pokoje
- osobna kuchnia
- atrakcyjna lokalizacja w bliskości lasu
- dużo miejsc parkingowych
Mieszkanie o powierzchni 47,9 m
2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku na Osiedlu Górnym w Pile. Mieszkanie jest idealne dla zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób ceniących sobie komfort i spokój. Wielkim atutem jest bliskość lasu, gdzie można spacerować, biegać lub jeździć na rowerze, idealne miejsce do relaksu i odstresowania się od codziennych obowiązków.
Mieszkanie jest ciepłe i ciche. Składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Salon przestronny z widokiem na pobliski las. Kuchnia widna i oddzielna. Łazienka wyposażona w wannę. Okna PCV. Na ścianach tapety, na podłogach wykładzina PCV. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie z zasobów Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej. Ogrzewanie i ciepła woda z MEC.
Wysokość czynszu do spółdzielni 565,95 zł.
Blok jest położony w atrakcyjnym miejscu osiedla, gdzie wokół znajdują się liczne sklepy, apteka, restauracje i inne usługi. W pobliżu są również dwie szkoły podstawowe i przedszkole oraz place zabaw. Przystanek autobusowy usytuowany jest obok bloku, a do centrum miasta można dojechać w 6 minut komunikacją miejską lub samochodem. Dla mieszkańców wokół bloku znajduje się ponadto wiele miejsc postojowych.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.